מי אנחנו

אנחנו AutomationIL, המשווק הישראלי של make.com לחברות אנטרפרייז (פלטפורמת האוטומציה המובילה בעולם), בית לפרויקטים של אוטומציה עסקית בעיקר לחברות אנטרפרייז, מייסדי קהילת מקצועני האוטומציה המונה למעלה מ-10,000 מקצועני אוטומציה מחברות הייטק מובילות ומקצועני אוטומציה עצמאיים, ויוזמי כנס A.IL Summit, כנס שנתי שעוסק באוטומציה עסקית, בעיקר לעולמות הno-code אבל לא רק. 

אנחנו גם Callbox, שהיא מערכת SaaS  שמאפשרת מדידה ושיוך של מקור שיחות מהדיגיטל. 

כבר שנים שיש את הטכנולוגיה לשייך מקור הגעה של ליד מטופס, קולבוקס משלימה את התמונה לגבי שיחות מהדיגיטל (ממספר שמוצג באותו טופס). על ידי השלמה זו של ההמרות מה"אופליין". למעשה המפרסם מקבל ראייה מלאה לגבי איזה אפיקים (קבוצות מודעות לדוגמא) יצרו לידים/שיחות ואיזה אפיקים לא יצרו כלום. 

בעזרת המידע הזה תוכלו לדעת בדיוק איזה אפיקי דיגיטל מייצרים לידים/שיחות ואיזה לא מייצרים כלום וניתן לסגור אותם ולהסיט את התקציב לאפיקים שמביאים לידים/שיחות. זה ידע שמאפשר חיסכון של לפחות 20% בעלויות לליד!

לקולבוקס הממשק היחיד ל-Google שמאפשר שיוך מדויק של כל שיחה מתוסף השיחות מהמובייל. זה אומר שעסק שמרבית השיחות מגיעות מהחיפוש מעתה ידע בדיוק מאיזה חיפושים הלידים הטובים יותר מגיעים.

Make gold partner